Без рубрики /

5 недорогих дизайн матеріалів

Світ дизайну інтер’єру не позбавлений можливостей — у нас, можливо, ніколи не було кращого доступу до ряду сировини і технологічно відомих поверхонь. Проте, найцікавіші варіанти прямо лежать під нашими носами. Як довели деякі з кращих в бізнесі — те, що прийнято вважати дешевими будівельними матеріалами, дійсно можна зробити гламурним, якщо його виставити на «дисплей».  Нижче наведено п’ять недорогих сировинних матеріалів, які можуть видозмінити зовнішній вигляд Вашого інтер’єру.

 

          1. Фанера

Хоча це технічно далеко не дуже розумно, але погодьтесь виглядає непогано, та й коштує доволі небагато. Чудова ідея))

         

          2. Шлакоблок

Так…так, правильне застосування шлакоблоків може надати, такий собі, «промисловий ефект» та чудо впишеться у дизайн інтер’єру в стилі Loft)

         3. Мідні труби

У той час коли у своєму дизайні інтер’єру ми використовуємо зазвичай дорожчі, але менш розкішні матеріали, мідні труби не є надмірною покупкою для невеликих проектів та  слугують чудовою альтернативою у вирішені багатьох питань. Ось, подивіться…

        4. Віск

Для водянистої і при цьому захисної обробки будь-якої будівельної штукатурки спробуйте використати віск. Результат можна подивитись нижче на фото))

5. Сталеві листи

Доступні в широкому спектрі обробки, сталеві листи можуть бути зроблені і у вигляді дверей, і у вигляді стелажів і навіть стін)

korovai